خدمات

آب و فاضلاب

آب و فاضلاب

  • امکان تخلیه و پاکسازی شبکه های فاضلاب از سنگ، شن، لجن و فاضلاب ،By pass نمودن سیال از منهولی به منهول دیگر، تخلیه لاگون ها و بستر های لجن خشک کن، جهت استفاده در زمان بحران و تخلیه آبگرفتگی ها به کمک پمپ های خودمکش نیمه و فول اتوماتیک ساخت برش کوه (گروه پویا فیلتر) با قابلیت مکش از عمق ۹ متر و ظرفیت آبدهی بسیار بالا به همراه مواد جامد با اقطار بزرگ تا ۱۰۰ میلیمتر.
  • شستشو و لایروبی شبکه های فاضلاب و مرتفع نمودن مشکلاتی از قبیل گرفتگی، نفوذ ریشه های ریز و ضخیم و افزایش قطر اسمی شبکه که در اثر ته نشینی رسوبات ایجاد شده است با استفاده از دستگاه های واترجت کوچک، متوسط  و بزرگ ساخت برش کوه (گروه پویا فیلتر) .
  • بازرسی شبکه فاضلاب، اندازه گیری شیب لوله، شکستگی، تو رفتگی، دو پهن شدگی، ترک، فشار و دما، ذخیره سازی عکس و فیلم، قابلیت ویژه اسکن طولی و نقطه ای به کمک لیزر و سیستم حرفه ای لیزرینگ ۳D ،تصویر برداری FULL HD از اقطار ۱۵۰ الی ۲۰۰۰ میلیمتر با دوربین بازرسی ساخت شرکت برش کوه (گروه پویا فیلتر).
  • به منظور انسداد شبکه های فاضلاب در حین تعمیرات، لوله گذاری، آب بندی و تست شبکه، کاهش فشار شبکه فاضلاب در شرایط بحرانی با انتقال مجرای کنار گذر از توپی های انسداد شرکت برش کوه (گروه پویا فیلتر) در انواع استوانه ای مولتی سایز سه بار، مخروطی شکل مولتی سایز، تست شبکه و اتصالات، مولتی سایز بای پس از اقطار ۴۰ الی ۳۰۰۰ میلیمتر استفاده میگردد .
  • آبگیری و جدا سازی لجن بیولوژیک در تصفیه خانه های آب و فاضلاب شهری و صنعتی با استفاده از دستگاه های فیلتر پرس و اسکروپرس ساخت شرکت برش کوه (گروه پویا فیلتر)به صورت Batch و continues در ابعاد مختلف متناسب با دبی ورودی و خشکی کیک خروجی درخواستی .
2019 All Rights Reserved
Designed by Adora