درباره ما

گروه پویا فیلتر

شرکت برش­ کوه (گروه پویا فیلتر) از سال ۱۳۶۹ با پشتوانه ­ای از دانش مهندسی و تجربه عملی تأسیس و در مسیر رفع نیازهای معدنی و استخراج سنگهای تزئینی گام نهاد و پس از یک دهه حضور مستمر و مفید در صنایع معدنی از سال ۱۳۸۰ با بگارگیری نیروهای متخصص و ظرفیت­های صنعتی، به طراحی و تولید محصول فیلترپرس پرداخت. این حرکت گامی بلند در حفاظت از محیط زیست و کاهش
هزینه ‏های تولید برداشت و سرآغازی بود بر تشکیل گروه پویا فیلتر در بدنه توانمند شرکت برش­ کوه.

این شرکت با طراحی قالب و تولید صفحات فیلترپرس، مطابق و همگام با تکنولوژی روز دنیا، در رده اولین تولید کننده صفحات فیلترپرس در کشور قرار گرفت. اخذ گواهینامه ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۸، برگ زرین دیگری بر عملکرد گروه پویافیلتر است.

امروزه طراحی و ساخت اولین سیستم­های اسکروپرس، که سرآمد به روزترین تکنولوژی روز دنیا در فرآیند آبگیری (DEWATERING) می­باشد، نمایانگر شکوفایی و تحقّق یکی دیگر از اهداف بلند و متعالی این شرکت می­باشد.

نظر به آلودگی های زیست محیطی، کم آبی و کمبود تجهیزات کارآمد با تکنولوژی روز دنیا در امر بهره برداری و نگه داری از شبکه های فاضلاب، برش کوه (گروه پویا فیلتر) جهت رفع مشکلات و تجهیز محصولات مرتبط با نیازهای مشتریان اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از تولید کنندگان معتبر اروپائی و همچینین ساخت ماشین آلات واترجت، لجن کش، جنتکس بازیافت آب و پمپ های خودمکش نموده است.

نگاهی اجمالی به توانایی­ های گروه پویافیلتر، افتخار همکاری با طیف گسترده­ای از صنایع همچون صنایع معدنی، صنعت نفت، صنعت آب و فاضلاب، شهرداری، ستاد بحران، صنایع غذایی و دارویی را مهیا نموده است.

2019 All Rights Reserved
Designed by Adora